ZLEPŠITE SI SLOVNÚ ZÁSOBU V BUSINESS ENGLISH V ONLINE TÍME 

KOMUNIKUJTE ONLINE S PROFESIONÁLNYMI LEKTORMI A ZÁROVEŇ S ĽUĎMI, KTORÝCH ZAUJÍMA BIZNIS NOVEJ DOBY.

Rozoberte svoje emaily, prezentácie a jednania v angličtine a rozoberajte nové možnosti pre váš biznis s inými. Inšpirujme sa spoločne. Brainstorming pre 4 ľudí online cez Zoom pod vedením lektora.

1. Prečo komunikovať jasne a zreteľne? Lebo viac vnímame a dokážeme poskytnúť presne to, čo klient potrebuje tým, že sa zameráme na jeho potreby.

2. Prečo s Angličanom? Lebo od Natives sa naozaj správne frázy a slovíčka najlepšie naučíme, naviac so správnou výslovnosťou a odbúrame blok z hovorenia.

3. Prečo tréning? Lebo ak si to precvičíme v aktívnej konverzácii tak sa počas jednania budeme môcť sústrediť na klienta, na jeho potreby, na energiu, ktorú vysielame. Konverzujme spoločne a obohacujme sa navzájom. 

4. Prečo aj s inými, ktorých nepoznám? Lebo biznis sa neoddeľuje od bežného života. Iní ma obohacujú tak isto, ako ich obohacujem ja. 

5. Čo sú to interaktívne webináre? Sú to online stretnutia cez Zoom s max. 4 ľuďmi, pod vedením profi lektora angličtiny a biznisu. Trvajú 60 min.

Alebo nám napíšte, čo vás trápi a ako vám môžeme pomôcť s vašou angličtinou.

CHCETE OD SEBA VIAC?

Hovoriť plynule? Rozumieť druhým? Mať angličtinu v krvi? Komunikovať jasne a zrozumiteľne? Ušetriť čas? 

V zásade to všetko už dávno máte. Len ste akosi stratili kontakt so sebou samým. 

Ak chcete zlepšiť svoju slovnú zásobu, výslovnosť, porozumenie, je potrebné najprv zmeniť svoj pohľad., svoj mindset ako vidím seba vo vzťahu s angličtinou.

Angličania majú také porekadlo: What you talk about you bring about.

Získajte od Zuzany Walsh 1 skvelý tip presne pre vás, na vašej úrovni, ako si zlepšiť vašu angličtinu v 20 min. tréningu pre vás. Stačí sa zaregistrovať.

V ČOM VÁM POMÔŽEME

  • Zlepšiť sebavedomú komunikáciu v biznis angličtine

  • Zdokonaliť slovnú zásobu a výslovnosť v obore

  • Odblokovať strach z hovorenia anglicky

  • Použiť správne frázy Business English a tak zdokonaliť proces jednaní a prezentácií​, následne získať viac spokojných klientov.

Našou vášňou je povzbudzovať ľudí v tom, čo robia, v tom, čo ako sa business angličtinu učia a dať im do rúk angličtinu ako účinný nástroj, aby ju mohli používať vo svojej profesii profesionálne.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

00421 903373095

Tatranská Lomnica,

059 60 Vysoké Tatry, Slovakia

©2015-2019

 BY BUSINESS ANGLIČTINA CEZ SKYPE.

PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now