REFERENCIE

​Ďakujeme našim klientom za ich dôveru. Pridajte sa k nim.

Jana Mačugová

So Zuzanou som sa pripravovala na maturitnú skúšku B2. Počas príprav sme rozoberali všetko, čo som ku skúške potrebovala. Bolo to lepšie ako v škole. Tu som vedela, ako mám na cvičenia ísť. Dostala som cenné rady ako sa pripraviť na Speaking a nakoniec som som dostala 1. Ďakujem aj za podporu, ktorú som pre skúškou potrebovala.

 
 

Katarína Bohušová

študentka VŠ

Pred pohovorom v angličtine som si chcela otestovať svoje vedomosti a zlepšiť sa v jazyku. Na odporúčanie som vyskúšala Skype interview so Zuzkou. Lekcia z pohodlia domova mi dala naozaj veľmi veľa! Profesionálny a zároveň veľmi príjemný prístup kvalifikovaného lektora bol výbornou skúsenosťou, ktorú odporúčam naozaj každému! Ďakujem hlavne za povzbudenie.

Lenka Rumanová

terapeutka

Zuzka, som nadšená. eBook nie je určený úplným začiatočníkom, ale môže byť maximálne nápomocný pre tých, ktorí sa učia angličtinu stále dokola a majú strach rozprávať.

V knihe sú praktické tipy a cvičenia, ako, čo a kedy používať tak, aby sme dokázali rozprávať na akúkoľvek tému (samozrejme, že slovíčka a slovnú zásobu sa treba naučiť). Audio nahrávky sú úplne skvelé, človek vďaka nim dostane angličtinu aj do ucha. Ďakujem za túto knižku, pretože dáva aj mne možnosť, nebáť sa rozprávať.

www.lenkarumanova.sk

Kateřina Sodomková

Milovnice techniky a spolupráce

Skype hovor se Zuzkou byl naprosto super. Byť jsem ani nevěděla, o čem si budeme povídat, Zuzce stačilo pár informací o mně a témata byla hned. Angličtinu vůbec aktivně nepoužívám, ale Zuzka mě okamžitě rozmluvila. Bylo to naprosto přirozené a velmi příjemné. Je to za mě efektivní cesta ke zdokonalení se v anglické konverzaci i gramatice. 

www.radostspolupracovat.cz

Miroslav Vávra

Konzultácia so Zuzkou priamo trafila do čierneho. Veľa som toho prečítal a veľa vedel ale jej vedenie bolo naozaj profesionálne a pomohlo mi zorientovať sa vo svojich hodnotách, ujasniť si svoje soft skills a hlavne som bol konečne schopný všetko dať do slov, do CV. Ďakujem.

Marián Burič

spisovateľ

Zuzi, ďakujem za podporu, cenné rady ohľadne CV, praktické body ako sa jednoducho ale efektívne prezentovať na pohovore aj v angličtine. Všetko sa hodilo a pomohlo. Ďakujem..

Tatiana Banášová

terapeutka, autorka knihy Ako sa postarať o zdravie rodiny,

Ďakujem, že si napísala tento e-book. Úžasné, praktické, hneď to aj využijem pri učení s mojou 13-ročnou dcérou. V júli ideme do Londýna, tak budeme predtým praktikovať angličtinu podľa e-booku. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa chcú naučiť logiku angličtiny, potom sa už rozhovoria sami. Najdôležitejšie tam je, že sú tam audionahrávky, a dokonca s rodilým mluvčím.

www.tatianabanasova.sk

Lenka Ďuricová

terapeutka, autorka knihy Ako sa postarať o zdravie rodiny,

V prípade zvládnutia angličtiny som dokonalý príklad večného začiatočníka☺. Mám pocit, že už som vyskúšala snáď všetko. Knihy pre samoukov, CD, rôzne videa na youtube, aj nejaký ten film. Niečo mi to určite dalo, ale stále som mala pocit, že mi chýba pointa, nejaký systém. Som totiž technik☺ a všade hľadám hlavne vzorce. Po prečítaní ebooku som si uvedomila, že som sa mýlila. Pravidlá jazyka sú určite základ, ale omnoho dôležitejšie je, ako sú podané. A práve to je pre mňa najväčší BONUS tohto ebooku. Ľahká, príjemná, prirodzená forma. Písaný text a audionahrávky sa krásne dopĺňajú. A z celého ebooku je cítiť, že cieľom je nielen naučiť angličtinu, ale ukázať jej krásy tak, aby si ju človek obľúbil. A potom to už ide omnoho ľahšie.

Roman Bradáč

Fotograf

Hned po přečtení několika stránek jsem se zaradoval, jelikož jsem si začal být jist, že podle tohoto eBooku se naučím cizí jazyk i já. Nápad, používat angličtinu tak, aby mi sloužila je velmi vhodný i pro „věčně začínající“ studenty, jako jsem já. Tento jednoduchý způsob základní vět je snadno pochopitelný a lehce uplatnitelný v praxi. Neocenitelné jsou zvukové příklady zadaných úloh namluvené rodilým mluvčím, upozornění a příklady častých chyb žáků, zajímavé bonusy a tipy jak angličtinu trénovat. Vše je navíc nádherně graficky zpracováno tak, že jsem byl hned po otevření eBooku „vtáhnut“ a začal hned pracovat i když jsem to ten večer ještě neměl v plánu. Zkrátka skvělé a jen doporučuji.

www.romanbradac.cz

Please reload

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

00421 903373095

Tatranská Lomnica,

059 60 Vysoké Tatry, Slovakia

©2015-2019

 BY BUSINESS ANGLIČTINA CEZ SKYPE.

PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now