LEKTORI ANGLIČTINY

MARTIN A ZUZANA WALSH

Našou víziou je to, aby sa ľudia prestali príliš zaoberať gramatikou a začali vidieť aká nádherná a jednoduchá reč angličtina je.
Pretože si vážime vašu prácu, váš čas aj peniaze, vytvorili sme pre vás

ANTI-GRAMMAR METÓDU.

ZUZANA WALSH

Zuzana je dlhoročnou lektorkou angličtiny - s viac než 30-rokočnou praxou s tínejdžermi a dospelými ale taktiež podnikateľkou na poli vzdelávania.

Autorka ANTI-GRAMMAR METÓDY, ktorá pomáha odkloniť pozornosť od gramatiky a zamerať sa na hovorenie a to tak, že je aplikované všetko, čo sa klient už naučil predtým  DO PRAXE v AKTÍVNEJ KONVERZÁCII V BIZNISE alebo OSOBNOM ROZVOJI.

 
O ZUZANE WALSH

3 dôvody, prečo by ste NEmali s nami spolupracovať:

 

Som Slovenka. Naučila som sa angličtinu na Slovensku a potom v Českej republike, kde som žila viac než 20 rokov.

 

Cesta k mojej aktívnej angličtine bola skľučujúcarobiť cvičenia, prekladať články dlhé roky.

Pamätám sa na stretnutie s prvým cudzincom u nás pod Tatrami kedy som na otázku: “Is there a post office near here?”, nebola schopná povedať ani len slovo. Iba som ukázala rukou. Uvedomila som si, že mám blok. 

 

Začala som hľadať svoje vlastné spôsoby a cesty. Stále som sa vŕtala v knihách a snažila zistiť, čo by mi pomohlo rozhovoriť sa. Až keď som zistila, čo vlastne jazyk je, keď som sa začala učiť aj ďalšie jazyky, mi to celé  docvaklo.

 

Ako darček k štátnej skúške na VŠ som si kúpila lístok do Anglicka autobusom, šialených 28 hodín cesty. Ale láska bola silnejšia. Dokonca som si kúpila aj nové topánky, s ktorými som slávnostne vstúpila na pre mňa “svätú pôdu”.

A tam sa to stalo. Zistila som, že systém, ktorý som si vytvorila funguje. Bola som schopná sa rozprávať úplne s každým, dokonca aj s colníkom. A odvtedy som vedela, čo presne chcem. Chcem ľudí učiť naozaj jazyk ale ako 
živú reč.

Som šťastne vydatá za môjho manžela Martina, máme spolu dve úžasné deti,

vyučujeme angličtinu cez Skype a žijeme v našich milovaných Vysokých Tatrách.

A tak sa možno pýtate, či som hodná vášho času a vašich peňazí. Pre mnohých z vás je odpoveď NIE a je to preto lebo:

1. NEVIEM ANGLIČTINU LEN TAK NALIAŤ DO HLAVY

Ľudia hľadajú najjednoduchšie cesty ako sa k niečomu dostať. Chcú, aby to bolo na lektorovi, aby on tvrdo pracoval, pripravoval a robil všetko pre to, aby klient hovoril rýchlo a dobre.

Ak očakávate, že ja budem tá aktívna a budem vás ťahať, tak ste na zlej adrese.

Moja angličtina je dnes súčasťou môjho života - a chcem, aby bola aj vašou - ale ľahká cesta zo dňa na deň to nebola. Bolo za tým moje úsilie, veľký sen a záujem o angličtinu a zároveň o biznis a osobný rast.

A verte či neverte, ešte stále do toho svoje úsilie musím vkladať - je to nekonečný proces ale mne to nevadí - milujem to, beriem to ako súčasť svojho života.

Takže, ak nie ste pripravení na to, že do toho budete vkladať svoju energiu a aktívne sa na tom podieľať - tak nie som pre vás vhodná voľba. 

2. AK NEMÁTE ZÁUJEM DISKUTOVAŤ O BIZNISE, OSOBNOM ROZVOJI ALEBO O NIEČOM INOM, ČO VÁS NAOZAJ ZAUJÍMA, NEBUDE VÁS TO SO MNOU BAVIŤ.

Pretože verím, že JEDINÁ SPOĽAHLIVÁ CESTA AKO SA ANGLIČTINU NAUČIŤ JE, ZAČAŤ JU AKTÍVNE POUŽÍVAŤ - je pre vás dôležité, aby ste sami vedeli, do čoho ste blázni - a aby to bolo aj to, do čoho som blázon ja - tak môžeme spoločne zdieľať niečo, čo bude prínosom pre nás oboch.

Môžete sa vydať inou cestou, chodiť do kurzov, mať svojich osobných lektorov, ktorí vám budú veci pripravovať - aj ja som tak roky učila - dospela som ale k názoru, že si svojich klientov vážim. Ich času, peňazí a preto chcem s nimi zdieľať interaktívne niečo, čo bude mať hodnotu - a to aj robím.

Milujem biznis, marketing, obchod, riešenie problémov, jednoducho všetko, čo k reálnemu korektnému biznisu patrí. Mám ho v krvi.

Milujem všetko ohľadne osobného rozvoja. Už od mala som mala špeciálne schopnosti veľa vecí vidieť - vtedy si o mne mysleli, že som šialená :). Áno, som šialená, energická a rada o tom diskutujem.

Všetko ostatné - okrem aktívneho prístupu tak, ako som to vymyslela - považujem za mrhanie časom a v neposlednom rade aj za vyhadzovanie peňazí z okna. 

Takže, ak chcete márniť čas, radšej choďte do kina. To je lepšia zábava.

3. AK HĽADÁTE ĽAHKÚ CESTU, BEZ PRILOŽENIA RUKY K DIELU - NECHCEM VÁM POMÔCŤ.

Chcem, aby ste tomu dobre porozumeli.

Viem vám pomôcť, mám tú schopnosť - ale odmietam to. Prečo?

Lebo som presvedčená o tom, že život sa má žiť naplno, so všetkým, čo prináša. Nerobím v tom kompromisy. Ja SI CHCEM UŽÍVAŤ SVOJ ŽIVOT a deliť sa oň s vami - vtedy máme spoločnú cestu.

Je to možno ťažie - pre niekoho - ale pre tých, ktorí to chápu je to omnoho ľahšia cesta k angličtine ako súčasti ich života a rada vám na tejto ceste podám pomocnú ruku.

AK STE EŠTE STÁLE TU:

TU JE TO, ČO ODO MŇA A MARTINA MÔŽETE OČAKÁVAŤ:

 

  • ABSOLÚTNU LOAJÁLNOSŤ

Za viac než 30 rokov praxe s klientmi je toto naša najväčšia prednosť. Naši klienti sú s nami aj viac naž 7 rokov - v niektorých firmách sa venujeme aj všetkým pobočkám. Je to preto, lebo nám veria.

  • FÉROVÉ JEDNANIE

Veríme totiž, že iba fair play má zmysel a celú dobu nášho podnikania sa toho striktne držíme. Preto máme naozaj 100% garanciu navrátenia peňazí. Na klientoch nám naozaj záleží a preto je starostlivosť o stávajúcich klientov na prvom mieste pred získavaním nových.

  • RIEŠENIE IBA VAŠICH ZÁLEŽITOSTÍ

Veríme totiž, že ak sa vyznáte v tom, čo robíte a robíte to s láskou, nebude pre vás problémom o tom hovoriť aj v angličtine.

Vy sami sa aktívne podielate na tvorbe konzultácií. Preto sú pre vás prínosné.

  • DLHODOBÝ VZŤAH ZALOŽENÝ NA VZÁJOMNEJ DÔVERE 

Konzultácie nemusia prebiehať pravidelne po dlhú dobu - klienti nás oslovujú, keď potrebujú pomoc - ponúkame im balíčky, ušité na mieru. Na základe jednej z našich priorít - starostlivosti o zákazníka - sa im tak dostáva podpory, keď to najviac potrebujú.

MARTIN WALSH

Keď som sa stretol so Zuzanou, tak sa môj život kompletne zmenil. Opustil som ostrov, ktorému sa hovorí Raj na zemi - Guernsey.

Odsťahoval som sa za ňou do Českej republiky a začal, v svojich 40-tich rokoch študovať, aby som mohol učiť angličtinu. Zuzana bola moja lektorka. Prísna, nekompromisná ale milujúca. Začiatky boli ťažké ale zvládli sme to.

Dnes učím už viac než 13 rokov a svojim klientom sa snažím predať hlavne VZŤAH K ANGLIČTINE. Som totiž presvedčený, že pokiaľ nemáte jazyk takzvane v krvi, učenie je námaha.

 

A čo moja práca predtým? Používam svoje dlhoročné skúsenosti v biznise vo výuke našich biznis klientov. Zameriavame sa vždy iba na ich oblasť, aby sa slovná zásoba pre nich stala súčasťou ich pracovného života.

Keď na vás Martin prehovorí svojim hlasom, ihneď pochopíte, že sa nemusíte báť, že ste v tých správnych rukách. 

 

Nikdy nikoho nesúdi, prijíma ľudí takých akí sú.

Vie nie len povzbudiť a vypočuť ale poskytnúť cenné informácie, ktoré pomohli mnohým firmám - jeho záľubou je totiž stále hľadať nové cesty.

 

O NÁS


PREČO JE KOMBINÁCIA LEKTORA A ANGLIČANA NAJLEPŠIA

 

S Martinom používame túto kombináciu už od prvej hodiny, aj pre začiatočníkov.  

PREČO?

Nevytvára sa tak BLOK v hovorení, ktorý je najčastejším dôvodom problémov, s ktorými sa na nás klienti obracajú. Naopak, buduje sa sebavedomie

PODPORA PO CELÚ DOBU ŠTÚDIA

Klienti s nami ostávajú protože sa o nich staráme po dobu celého procesu. Náš vzťah

je založený na vzájomnej dôvere a rešpekte.

AKO UČÍME?

Aj napriek tomu, že osobný kontakt vystriedala moderná technológiea a vyučujeme z 90% cez Skype, zachováváme si kvalitu jedinečného prístupu. Každá hodina je monitorovaná, po hodine klient dostáva nahrávku. 

KTO VÁM TEDA POMÁHA?

Lektorka s 30 ročnou praxou a Angličan 

ZUZANA WALSH

Lektorka a konateľka spoločnosti

Pozrite si video ako som sa začala učiť angličtinu.

MARTIN WALSH

Angličan - lektor a konateľ spoločnosti

Pozrite si o ňpm video.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

00421 903373095

Tatranská Lomnica,

059 60 Vysoké Tatry, Slovakia

©2015-2019

 BY BUSINESS ANGLIČTINA CEZ SKYPE.

PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now